Seattle menşeili Brian, hissettiği şeylerin müziğini yapan oldukça chill ama bir o kadar da yaratıcı playlist dostlarımızdan biri, biliyorsun. Tek bir şarkı ile başlayan solo SYML serüveni hak ettiği ilgiyi görmeye devam ederken, şimdilerde gelen yepyeni bir tekliyle platformlar gene şenlendi. “The Bird” adını verdiği bu yeni tekli ile SYML yine chill chill uçuşlarda ve dinleyenin zihnini de alıp bu diyarlara götürmekte… Belki çok ballandırdık sanacaksın ama öyle değil. Gerçekten de tatlı bi’ tekli olmuş.

Sasha’nın remix’i olarak karşımıza çıkan The Bird parçası hemen hızlı bir şekilde mevzuya giriyor… Bu arada “N’oluyo ya hani uçuşacaktık?” diyenlerin hevesler hep kursakta kalmış. Derken… Brian’ın duygu yüklü vokali yakalıyor bizleri! Hatırı sayılır bir uzunlukta tempolardan tempo beğenen şarkı vokalin susmasıyla melodik bir hava akışına alıyor insanı ve uçuş tam olarak burada başlıyor. Galiba tam da bu yüzden Brian yaptığı müziği indie-air olarak tanımlıyor.

Dinlerken senin için mümkün olduğunca hayallere dalmaya çalıştık. Plajlar da mı çalmalıktır, ormanlar da mı dinlemeliktir? Yoksa yer ve zaman önemli değil midir? Aslına bakarsan galiba  öyle! Nerede olduğun çok da önemli değil. Eğer kulaklığında The Bird yankılanmaya başladıysa aklında kanatlanıp olması gerektiği yerlerde dolanacak. Artık var olan playlistine mi alırsın yoksa yeni bir playlist mi oluşturmak zorundasın, bilemiyoruz. Ama biz üzerimize düşeni yapıp linki bir space alta iliştiriyoruz…