Haftasonu izmir kaçamağı yapacak olanlar, halihazırda İzmir’de olanlar ve hamburgerin hası için İzmir’e yol yapmaktan çekinmeyenler için oldukça bitirim bir mekanın detaylarına iniyoruz bugün. B’ready Snacks & Bites hamburgere ve hamburger ekmeğine getirdiği yeni anlayış ile olduğu yeri fazlasıyla hak ediyor. Uyumayalım, bilelim hep bunları!

 

Alsancak’taki bu mekana ulaştığınızda içerisinde sadece ama sadece hamburger karşılıyor bizleri. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı niyetine hamburger geliyor önümüze! Şık ve ilgi uyandıran bir konsept ve dekora sahip olan B’ready, bayrağı eline aldı ve tamamen ev yapımı hamburger yemek isteyenleri hiç gücenmeden ağırlıyor…

Köftesinden sosuna kadar hepsi bu maharetli ekibin elinden çıkıp tazecik konuyor masamıza… Siyah hamburger ekmeği var mesela! “O nasıl ya?” diye sormayın, tadı bir harika. Özellikle Nutella, dondurma ve fındıkla renklenen tatlı hamburgerleri paket yaptıracağınıza hiç şüphemiz yok! Yakınlarda ününe ün katıp bir de İstanbul’a adım atar mı, bilinmez. Ama kendine has bu lezzet için bi’ İzmir yapılır hakkaten.