Daha ismiyle insana evindeki rahatlığı sunan Dirty Hands, farklı konseptteki sokak lezzetlerini parmaklarımızı bandıra bandıra yiyeceğimiz bir sunumla masamıza getiriyor. Dümenleri Akatlar’a kırın ve kendinize eğlenceli bir ziyafet çekin.

 
 
 
View this post on Instagram

Elleri lezzetle kirletmeniz için bir telefon uzağınızdayız! ☎️: 212 352 2282

A post shared by Dirty Hands (@dirtyhandstr) on

Öncelikle hem mekanın atmosferi hem de içerisinde yeşeren fikirler oldukça yaratıcı. Daha karnımız doymadan güzel bir mekanda soluklanmanın haklı gururunu yaşamaya başlıyoruz burada. Menüdekilerin tadına baktıktan sonra mutluluğumuz ikiye katlanıyor. “Buraya kesin gene gelelim abi” cümlesiyle kalkıyoruz masadan. 

 
 
 
View this post on Instagram

Elleri lezzetle kirletip hafta sonunun gelişini kutlama vakti! ???

A post shared by Dirty Hands (@dirtyhandstr) on

Gayet basit lahmacun, taco, pide, hamburger gibi atıştırmalıklar var menüde. Listede abartılı ya da farklı bir şey göze ilişmiyor… Hani bildiğimiz klasik sokak lezzetlerine denk geliyoruz burada ama sunumu ve içeriği bambaşka. Hafta sonları ise dünya mutfağından kahvaltılar seçkisi hazırlıyor bize Dirty Hands. Hint mutfağı, İngiliz kahvaltısı, Fransız tostu ne ararsanız var ve hepsi de muazzam.  

 
 
 
View this post on Instagram

Dirty Hands’e sizin gözünüzden bakmak çok güzel! ?: @allofistanbul

A post shared by Dirty Hands (@dirtyhandstr) on

Kararsız olan ve yemediği tabakta arzusu kalanlar Dirty Hand’in özel seçeneği Dirty Tabak mutlaka dikkate almalı! Karides, patates, kanat, falafel, nachos gibi midemize bayram estirecek güzelliklerle geliyor bu tabak. Doyma garantili! Çalışanlar da en az mekanın kendisi kadar şeker. Canınız bir iki bira tokuşturmak ve salaş bir şeyler atıştırmak isterse gözünüz kapalı kendinizi Dirty Hands’e atın. Hatta bize de haber salın, çıkar geliriz belki…