Bol kremalı kahve tadındaki grubumuz Cigarettes After Sex, en son 2018’de Neon Moon adlı bir tekliyle aramızdaydı. Nedendir bilinmez o tekli pek yankı yapmadı… Ama yepyeni teklisi Heavenly’nin Neon Moon ile aynı kaderi paylaşmasını istemiyoruz. 

Malum grubun eski üyelerinden geriye Greg Gonzalez dışında kimse kalmadı. Komple el değiştiren grup yine de ambiyansı bozmadı. Ama vokalin ağzından hala aynı aksan akıyor… Özellikle “on your lıps” derken (“lips” değil baya “lıps” diyor, “kıps” gibi) “ı” harfini “i” harfinden daha iyi telaffuz etmesi şaşırtıyor bizi. 

Dream pop’un tüm nimetlerinden faydalanıp bulutlardan bulutlar beğendiğimiz şarkının en öne çıkan kısmı ise yine lirikler. O lirikler olmasa şu an Cigarettes After Sex Cigarettes After Sex olmazdı zaten... Daha underrated olurdu muhtemelen. Lirikler gerçekten hoş, aksan bizi şarkının içinde tutuyor, melodi de ılık ılık akıyor… Kısacası yumuşak mı yumuşak içimli bir tekli var radarımızda! Tabi nasıl tatlı bir şarkı olduğunu ancak dinleyerek anlayabilirsin. Alttan dinleyebilirsin…