Publardan pub beğenenlere, publardan publara gününü gün edenlere alternatif bir durak seçeneği ile karşınızdayız: Kiez Pub! Pub adı altında hizmet veriyor olmasına rağmen bu mekan pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Sabah kahvaltı edenler akşam eğlencenin dibine vuruyor. Renkli menüsü, yaratıcı dekorasyonu ve güler yüzlü insanları ile Kiez kısa sürede ilgi alanınıza girecek!

Kiez Pub’a adım attığınızda ilk önce tavana dikkat etmenizi isteyeceğiz sizden. Sürprizi kaçmasın diye başka da ipucu vermeyeceğiz. Türkali Mahallesi’nde Hotel Bosfora’nın girişinde yer alan Kiez, siyah beyaz renkleri ile hemen öne çıkıyor zaten. Kapının önünde minik bir alanı var ama daima tıklım tıklım. Top top aydınlatmaları, yeşil hardal koltukları ve menüsündeki enfes tatları dışında kopkoyu muhabbetleri var bu mekanın… Sipariş ettiğimiz her şey çiçek gibi sunumlarla masamıza geliyor ve özellikle salataları enfes bir tat bırakıyor damakta. “Her gün yesem yine de sıkılmam” deriz ya hani, o biçim. Zaman zaman yaptıkları değişik konseptteki etkinliklerle eğlencenin dozunu yükseltmeyi de ihmal etmiyorlar. 

Biliyoruz bazen eşiniz dostunuz İstanbul’a ziyaretinize geliyor. Şırıngalarla soslar sıkılan hamburgerler yeniliyor, deney tüplerinden shotlar atılıyor. Biz bu rutini Kiez ile kırıp sade ama renkli bir mekanda hoş bir yemek ve filtresiz muhabbetlerle onları şaşırtmanızı tavsiye ediyoruz. Aslında içinde ne olduğu çok da önemli değil, Kiez’in en çok da enerjisi besliyor insanı… Eskiden takılmaya bayıldığımız tüm o mekanların yerini tutabilecek bir özgüvene sahip. Bunu görmemezlikten gelmeyelim...