Bedük bir belirip bir kayboluyor ama asla uzun süreyle terk etmiyor müzik cephesini… Malum elektronik ve deneysel tarzlarda emektar diyebileceğimiz kişilerden biri kendisi. Son olarak 2018’de Flashforward adlı albümle buluşturmuştu dinleyicilerini… Şimdi de “Dünya Hep Böyle Dönsün” isimli 7 parçalık bol remixli albümle platformlarda!

Oralarda bir yerlerde hala bir Bedük kitlesi olduğu su götürmez bir gerçek. Tamam evet Bedük müziği sadece hype alsın diye değil, maksat muhabbet olsun diye yapıyor ama dinleniyor en nihayetinde. Son albümü de, albüme adını veren ve  bize bir yerlerden tanıdık gelen ama tam olarak çıkaramadığımız “Dünya Hep Böyle Dönsün” parçası ile başlıyor. Daha önce de dediğimiz gibi tam 7 parça var ve bunlardan ikisi “Dünya Hep Böyle Dönsün” ile “Dünya Hep Böyle Dönsün- Remix”... Diğer 5 şarkıdan dördü de remix. Anlayacağın bu albümde bolca remix Bedük’ün ellerinden öpmüş.

Bizleri saygı duruşuna geçiren “Heartbreaker” ile sergilediği tarz ve tınıların yerinde yeller esiyor olsa da, albümün Bedük’e ait olduğunu anlamak zor değil. Daha modern bir elektronik altyapıyla ilerleyen albümde öyle sıkı sıkıya tutunmalık bir şarkı bulamadık biz. Acaba dinledikçe mi seveceğiz? Bilemiyoruz… Ama onu bunu bir kenara bırakırsak geriye şu link ve senin kendi özgün iraden ile keyfin kalıyor. İstersen tıklar yeni bir şeyler dinlemenin hazzını yaşarsın…