Şehrin bir diğer ucu Ataşehir’de yaşayanlar hep evde mi oturuyor? Sanki Ataşehir’de şöyle müzikle ve dansla demleneceğimiz, fıkır fıkır lezzetler keşfedeceğimiz konsept bir mekan yok mu? Ayol olmaz olur mu? Ayı Pub, resmen insanı karşıya geçmek için kışkırtıyor!

 
 
 
View this post on Instagram

Have a nice week! ? #ayıataşehir

A post shared by Ayi Atasehir (@ayiatasehir) on

 

Dediğimiz gibi tam anlamıyla konsept bir mekanla karşı karşıyayız. Gerek Ataşehir civarında oturanlar, gerek gidip orada takılanlar için süper bir durak olduğunu düşünüyoruz Ayı’nın. Adını söylerken her ne kadar garip bir duyguya kapılsak da, içine girince evimize gelmiş gibi hissetmeden duramıyoruz. Peki neler bekliyor bizi bu mekanda?

 

Öncelikle tam sürüm bir menü ve bu menünün içerisinde eşsiz lezzetler var. Hepsi de Ayı’ya has! Ayrıca müzik ve eğlenceyi de tek potada eritmek konusunda oldukça iddialılar. Mesela 16 Mart’ta ilk yılları hatırına İlkay Şencan’ı ağırlıyorlar… #ayıgibieğlen mottosuyla yola çıkarak tasarlıyorlar bütün etkinlikleri ve gecenin sonunda hashtag’in hakkını vermiş olarak mekandan ayrılıyoruz.

Ayrıca Ayı Pub’da hamburgerlerin üzerine takılan çubuklardan pipetlere, kokteyl süslerinden kese kağıtlarına ve bardak altlıklarına kadar her şey mekanın güzel logosuyla özel olarak üretilmiş. Tamamıyla kendine has bir konseptin nabzını tutan bu mekanda can sıkıntısına asla yer yok ve bolca filtresiz deneyim var. E o kadar lafını ettik bi’ uğramayacak mısınız? Uğrarsınız, uğrarsınız…